• Türkçe
  • English

RTC 491 Bitirme Projesi 1 ve RTC 492 Bitirme Projesi 2 dersleri kapsamında gerçekleştirilen mezuniyet projeleri, bölümde yürütülen programın başarısını, öğrencilerin yeterli bilgi birikimine sahip olup olmadıklarını ve bu birikim ve donanımlarını kullanma yeteneklerini gösteren çalışmalardır. Öğrenciler mezuniyet projesi olarak tez yazabilir ya da uygulama çalışması yapabilirler.

 

 

Uzaktan Eğitim Süreci kapsamında güncellenen RTC 491 Bitirme Projesi 1 ve RTC 492 Bitirme Projesi 2 Ek Kılavuzu ve Değerlendirme Kararları aşağıdaki gibidir:

 

Sevgili RTC 491 ve RTC 492 öğrencileri,

Akademik takvimde yaz dönemi derslerinin son günü olarak belirtilen 14 Ağustos 2020 tarihinde, saat 20:00’a kadar proje dosyaları 3xe3lba kodlu Classroom üzerinden RTC 491 & 492 ORTAK SINIF ismiyle açılan ders sınıfına yüklenecektir. Projeler teslim edilmeden danışman onayının alınması gerekmektedir. 

Projeleri yüklemek için yapılacak işlemler şu şekildedir:

1) Google Classroom'a girerek, sol tarafta yer alan menüden "RTC 491 & 492 ORTAK SINIF" adlı sınıfı seçin.

2) Sınıfa girdiğiniz zaman karşınıza çıkan "Stream" ekranında Öğr. Gör. Erkan Ünalan hocamızın paylaştığı "RTC 491 & 492 [Proje Teslimi - FİNAL SINAVI]" başlıklı gönderiye tıklayın. Bu gönderiyi göremediğiniz takdirde "Stream" sekmesinin yanında yer alan "Classwork" butonuna tıklayarak aynı isimde yer alan sekmeye tıklamalısınız.

3)Projelerinizi yükledikten sonra "TURNIN" seçeneğine tıklamayı unutmayın.

Lütfen yüklemelerinizi yapmadan önce yukarıda yer alan dokümanları inceleyiniz.