• Türkçe
  • English

Dünyada ve Türkiye’de markaların yürüttüğü stratejik yaklaşımlar ve bu amaçla gerçekleştirdiği iletişim faaliyetlerinin ele alınacağı “Marka Zirvesi”, ulusal ve uluslararası şirketlerin yöneticilerine ev sahipliği yapacaktır.
Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Tasarımı ve İletişimi/ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümleri öğrencileri tarafından düzenlenecek Marka Zirvesi, Yrd. Doç. Dr. Duygu Aydın Aslaner’in koordinatörlüğünde gerçekleştirilecektir.
İki gün sürecek olan Marka Zirvesi’ne, Doğan TV Kurumsal İletişim ve Pazarlama Koordinatörü Berna Kürekçi Şendir, M.A.R.K.A. Reklam Ajansı CEO'su Hulusi Derici, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila,Filli Boya Satış ve Pazarlama GMY Burak Basmacı, Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka, Tek Girişim Ltd. Kurucu Genel Müdürü/ Power Of Happiness Platformu’nun Kurucusu Tijen Mergen, Teknik Direktör Yılmaz Vural , Marka Konseyi Dernek Başkanı Güven Borça, Marka Konseyi Dernek Başkan Yardımcısı Yunus Baran, Marka Konseyi Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Özman ve Kafa Dergisi CEO'su Candaş Tolga Işık gibi konusunda söz sahibi profesyoneller katılacaktır.

paylaş