Etkinlikler

Ara 06

Vizyona girmeden önceki ilk gösterim...

Kas 26

Her dönem gerçekleştirdiğimiz "Tasarımda Güz Buluşmaları" etkinliği kapsamında bu dönem bizlerle birlikte olacak katılımcıların detaylı bilgileri aşağıda yer almaktadır. Katılımcılarımız bizlerle kullanıcı deneyiminden, sosyal medya yönetimine, sinemada storyboard yapımından, arayüz tasarımına kadar uzanan geniş bir yelpazede profesyonel deneyimlerini paylaşacaklar.

Oca 01

Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümü hakkında daha fazla bilgi almak ve etkinliklerimizin detaylarına ulaşmak için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! 

Web Sitemiz için tıklayınız

May 21

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 
"AtelieRoot" kapsamında 
2017-2018 Nodesworks "100 Frame Intervals" sergisi bölümümüz 5. ve 6. kat ekranlarında izlenebilir ve interaktif olarak deneyimlenebilir.

Herkesi bekleriz.

May 10

Akademisyen ve İstanbul Aydın Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Kayıhan Güven konuk olarak katılacaktır.

May 07

İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü tarafından gerçekleştirilen sergi , Yeditepe Üniversitesi'nin bulunduğu bölgeye geçmişten bugüne, sadece sosyo-ekonomik değil, kültürel ve kentleşme bağlamında da  görsel, sözel ve tarihsel izdüşümünün ne boyutta olduğunu yansıtacak . 

May 09

Disiplinlerarası Oyun Projeleri Sunumları için GSF Konferans Salonunda buluşuyoruz...

Nis 03

Sanat Yönetmeni Soydan Kuş konuk olarak katılıyor...

Nis 26

Medyada Güncel Konular Seminerler Dizisinin 57ncisine Yazar-Yönetmen Michael Önder ve Prodüktör Jozef Amado konuk olarak katılacaktır...

Sayfalar