May 16

15. Akbank Kısa Film Festivali'nde ödül almış kısa filmlerin gösterimi 16 Mayıs 2019 Perşembe 13:00'de İletişim Fakültesi Cep Sineması'nda!

May 07

Bölümümüz öğrencilerinden oluşan Atelier Root ekibinin hazırlamış olduğu "Genderless" sergisi, 7-17 Mayıs tarihleri arasında Güzel Sanatlar Fakültesi Binası 5. katta sizlerle buluşuyor.
7 Mayıs 2019 saat 14:00'da açılışı yapılacak olan sergiye katılımlarınızı bekliyoruz.

May 07

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden oluşan Atelier Root ekibinin hazırlamış olduğu "Genderless" sergisi, 7-17 Mayıs tarihleri arasında Güzel Sanatlar Fakültesi Binası 5. katta sizlerle buluşuyor.

7 Mayıs 2019 saat 14:00'da açılışı yapılacak olan sergiye katılımlarınızı bekliyoruz.

May 02

Bölümümüz tarafından düzenlenen "Analogdan Dijitale Tasarım" sergisi 2-10 Mayıs 2019 tarihleri arasında Güzel Sanatlar Fakülte Binası 5. Kat sergi alanında yer alacaktır.

2 Mayıs 2019 Saat: 11:00 itibariyle açılışı yapılacak sergi, 
bölümümüz hocalarından Öğr. Gör. Zafer Erdinç Akın'ın 45 yıllık mesleki tecrübesiyle tasarımın geçirdiği değişimlere tanıklık etmemizi sağlayacaktır.

Bu sergide sizleri de aramızda görmek isteriz.

Mar 14

Bu haftaki konuğumuz Yapımcı ve Yönetmen Cengiz Özkarabekir.

 

Mar 11

 

Sevgili öğrenciler;
Her dönem olduğu gibi bu dönem de 11-15 Mart tarihleri arasında "Tasarımda Bahar Buluşmaları" kapsamında alanlarında lider konumda olan şirketler, şirket yöneticileri ve tasarımcıları ağırlıyoruz. Bu dönemki katılımcılarımız kendi günlerinde karakter tasarımı, illüstrasyon kullanımı, serbest çizerlik, film yapımında iş akışı, habercilikte görselleştirme, panoromik karikatür gibi konularda tecrübelerini bizimle paylaşacaklar.

Bu tarihler aralığında her gün seminer ve workshop yapılacaktır. Tüm öğrencilerimizi bekliyoruz.

Mar 07

Bu haftaki konuğumuz Dr. Öğr. Üyesi Göksel Aymaz...

 

Mar 01

Öğr. Gör. Ece Cantürk’ün RTC 371 Kısa Film Yapımı dersi kapsamında düzenlenen etkinliğin konuğu Doruk Somunkıran...

 

Sayfalar