Etkinlikler

Nis 24

24-27 Nisan tarihleri arasında Kısa Film Atölyesi gerçekleştirilecektir...

Nis 19

Medyada Güncel Konular Seminerler Dizisinde bu hafta konuğumuz Senarist - Sanat Yönetmeni Abdulcebbar Avcı...

Nis 12

Medyada Güncel Konular dersi kapsamında Yrd. Doç. Dr. Özge Erbek Kara tarafından düzenlenen Medyada Güncel Konular Seminerler Dizisinin 55incisine Yapımcı - Yönetmen Ali Adnan Özgür konuk olarak katılacaktır.  "Sinemada Yapımcı ve Yönetmen İlişkisii" konusunun ele ele alınacağı seminer herkesin katılımına açıktır.

Nis 11

"Altın Koza", "Altın Kelebek" ve "Altın Portakal" ödüllü Görüntü Yönetmeni Aytekin Çakmakçı konuğumuz oluyor...

Nis 05

Bu haftaki konuğumuz Yönetmen Mu Tunç...

Nis 04

Radyo, televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Erkan Ünalan tarafından düzenlenen workshopta Işık Şefi Hakan Demir ve Dedotec Türkiye Genel Müdürü Tamer Avcı "Aydınlatma Teknikleri ve Dramatik Aydınlatma Uygulamaları" konularını işleyeceklerdir. Workshop 4 Nisan Çarşamba günü saat 14:00'te Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü TV Stüdyosunda.

Nis 09

Sevgili öğrenciler;
Her dönem olduğu gibi bu dönem de 9-13 Nisan tarihleri arasında "Tasarımda Bahar Buluşmaları" kapsamında prodüksiyon, mobil aplikasyon, arayüz tasarımı, dijital tasarım alanlarında lider konumda olan şirketler, şirket yöneticileri ve tasarımcıları ağırlıyoruz. Bu tarihler aralığında her gün 13:00-16:30 (sadece çarşamba günü 11:00- 18:00) arasında seminer ve workshop yapılacaktır. Tüm öğrencilerimizi bekliyoruz.

Sayfalar